Hakkımızda

HAYAT PROKOMED şirketler gurubumuz, Dünyada profesyonel olarak 50 ülkede satılan, el ve ayak bakımları protez tırnak ürünleri markası THUYA Professional line ile Türkiye distribütörlük antlaşmasını müşterilerine çok daha iyi bir hizmet verebilmek amacı ile gurubumuz şirketlerinden olan HAYAT PROKOMED KOZMETİK ve Eğitim Ltd. Şti. ile imzalamıştır. Her zaman dünyadaki prestijli markalar ile çalışmayı profesyonelliğinin bir ilkesi olarak düşünen şirketimiz, tüm dünyada en çok rağbet gören protez tırnak, el ve ayak sağlığı uygulamalarında kullanılan ürünlere sahip bir firmanın ürünleri ile Türkiye pazarında liderliği bir kez daha yakalamıştır.
HAYAT KOZMETİK Türkiye genelinde lisanslı uygulama merkezlerini de çok yakında halkımızın hak ettiği kaliteyi gözeterek gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Uygulama merkezleri ile ilgili olarak çalışmalarına devam eden şirketimiz,  Thuya profesyonel line lisanslı uzmanlar yetiştirmektedir.
Ülkemiz insanının hak ettiği kalitede hizmet ve ürün alması için var gücümüz ile çalışmaktayız. Tüm dünyada kabul gören markalarımız bunun belirtisidir. Markalarımıza gösterdiğimiz özen ve eğitimlere verdiğimiz dikkatimiz ile hizmet kalitemizdeki farklı anlayışı çalışma arkadaşlarımız ve müşterilerimizden almaktayız.

ŞİRKETLERİMİZ

ŞEVVAL ÖZÇLEİKHİSTOMER TÜRKİYE